fbpx
logo

Hmara TV

До Вашої уваги пропонуємо послугу IPTV від сервісу «Hmara.TV»! Вказаний сервіс призначений для перегляду ТВ-каналів і доступу до бібліотеки фільмів, серіалів і мультфільмів на різноманітних пристроях (телефони, планшети, комп’ютери, SMART-телевізори). Каталог ресурсу — більш ніж 10 000 відео: 5000 художніх фільмів та серіалів, 1500 мультфільмів. Відеоресурс мультиекранний і доступний на всіх платформах на базі Android, Windows, а також на телевізорах з функцією Smart TV: LG, Samsung, Philips, Sony, Panasonic, Toshiba, в популярних мультимедійних плеєрах та медіаприставках, також можливий перегляд в IPTV плеєрах з використанням плейлисту з Особистого кабінету користувача «Hmara.TV». Для комфортного користування сервісом діють такі функції:

 

Перемотка відео, ТВ-пауза і архів телепередач до 7 днів;

 

Мультискрин — домашнє телебачення з єдиною підпискою до 5 пристроїв;

 

HD якість — 50+ преміальних каналів в високій якості;

 

Відсутність реклами під час перегляду кіно і серіалів;

 

Можливість переглядати кіно і ТВ навіть за межами домашнього інтернету (наприклад, на мобільному пристрої за допомогою 3G або 4G);

 

Все в один клік — просто увімкніть та насолоджуйтесь зручним перемиканням ТВ-програми.


Для того, щоб користуватися послугами даного сервісу з телефона або планшета, необхідно завантажити додаток «Hmara.TV» з Google Play для пристроїв на базі Android.


ВСТАНОВИТИ


Для того, щоб переглядати телеканали на телевізорі, потрібно завантажити додаток «Hmara.TV», використовуючи офіційний маркет на Вашому телевізорі.


ВСТАНОВИТИ


Якщо Вам зручно переглядати улюблені канали і фільми на комп'ютері чи ноутбуці, тоді це можливо за допомогою веб-версії і завантажувати при цьому нічого не потрібно. Достатньо перейти на сайт «Hmara.TV» за спеціальним посиланням для онлайн-перегляду.


ПЕРЕЙТИ