fbpx
logo

Корпоративним клієнтам

На сьогодні Інтернет надає бізнесу масу можливостей з залучення нових клієнтів, організації каналів дистриб’юції, комунікації, логістики. Дає змогу бути більш гнучким та незалежним, розвивати нові напрямки та використовувати нові технології з мінімальними витратами.

 

Саме тому ми пропонуємо організаціям і підприємствам високошвидкісний доступ до мережі «Інтернет», а також проєктування та створення надійної і стабільної локальної мережі на підприємстві з використанням передових технологій.

 

Наша команда швидко та якісно виконає необхідний об’єм робіт з монтажу ЛЗС, налаштуванню обладнання і спеціалізованого програмного запезпечення. Індивідуальний підхід до поставленої задачі та великий досвід у даній сфері дає змогу підібрати оптимальне рішення для реалізації проєкту та забезпечить оперативну і кваліфіковану технічну підтримку.

 

Все це, у поєднанні з конкурентноспроможними цінами на наші послуги, допоможе Вам з мінімальними витратами часу та коштів використовувати всі переваги високошвидкісного доступу до мережі «Інтернет», розширити можливості Вашого бізнесу і вийти на новий рівень комунікації з клієнтом.

 

Тарифні плани для юридичних осіб формуються в залежності від технічної можливості та потреб певного абонента. Зазвичай для визначення каналу зв’язку та розміру абонентської плати необхідний візит нашого інженера на об’єкт, який буде підключено до мережі. Наші спеціалісти визначають потреби кожного клієнта та пропонують оптимальний за вартістю і швидкістю доступу варіант. Для виклику технічного спеціаліста, а також з питань співробітництва та підключення звертайтеся, будь ласка, за контактними номерами телефонів (057) 763-22-33, (093) 763-22-33, (098) 763-22-33, (099) 763-22-33.