fbpx
logo

Про компанію

Ми робимо Інтернет доступним для кожного!

Розпочавши свою історію у 2006 році, інтернет-провайдер «Skyline» за декілька років перетворився в гідного гравця на ринку надання послуги доступу до мережі «Інтернет» та станом на сьогодні неухильно нарощує темпи розвитку.

 

Загалом, це стало можливим завдяки нашим абонентам, які вибрали нас в якості постачальника послуги «Інтернет». Нашими клієнтами є велика кількість мешканців міста Харків, Харківського, Балаклійського та Ізюмського районів, а також державні установи, школи, підприємства, комерційні організації і малий бізнес. Їх лояльність свідчить про те, що ми на правильному шляху, а відгуки дозволяють тримати руку на пульсі якості та збільшувати кількість додаткових сервісів.

 

В свою чергу, ми пропонуємо абонентам привабливі тарифні плани, акції при підключенні, кваліфіковану і оперативну технічну підтримку, якісний і безперебійний доступ до мережі на вигідних для абонентів умовах, що забезпечує постійне зростання абонентської бази.

 

Завдяки досвіду і майстерності працівників технічного відділу зона покриття постійно збільшується, а наявні комунікації модернізуються для того, щоб відповідати зростаючим вимогам до якості і пропускної спроможності каналів зв’язку. Наші інженери і адміністратори розробляють та реалізують проєкти будь-якого рівня складності – від підключення квартир до створення локальної мережі для великого підприємства.

 

Служба технічної підтримки приймає звернення та надає інформацію в телефонному режимі, через внутрішню систему повідомлень, а також в соціальних мережах і популярних месенджерах. Кількість каналів комунікації регулярно збільшується для того, щоб час очікування відповіді оператора був мінімальним, а спілкування з оператором максимально зручним для абонента.

 

Ми не збираємося зупинятися на досягнутому: в межах мережі створюються нові напрямки розвитку, модернізуються канали зв’язку і обладнання, впроваджуються нові технології і методи передачі даних, а також забезпечуються зручні способи оплати послуг.

 

Це та багато іншого – лише етап для досягнення головної мети: зробити Інтернет доступним для кожного!