fbpx
logo

you tv

Сервіс «youtv» пропонує Вам зручний перегляд улюблених телеканалів на різноманітних пристроях у будь-який час. На вибір користувача надаються як основні, так і додаткові пакети каналів. Реєстрація та керування акаунтом здійснюється у мобільному додатку. В веб-версії на сайті доступний пакет безкоштовних інформаційних каналів.

 

З цим сервісом користувачі отримують:


– Можливість перегляду ТВ на телевізорах, а також Android і iOS пристроях;

– Більш ніж 240 рейтингових і популярних телеканалів;

– Можливість вибору максимально цікавого пакета телеканалів;

– Використання однієї підписки на 5 пристроїв одночасно;

– Максимально зручний інтерфейс і навігація, швидке переключення каналів;

– Миттєва та зручна оплата вибраного пакета;

– Мобільність – перегляд телебачення на ваших мобільних пристроях як в мережі оператора, так і за її межами, використовуючи одну авторизацію!

 

Android та iOS смартфони і планшети


Для користування IPTV сервісом на мобільних пристроях достатньо лише завантажити додаток, зареєструватися та обрати пакет телеканалів за своїми вподобаннями.


Додаток для пристроїв на базі Android


ВСТАНОВИТИ


Додаток для пристроїв на базі iOS


ВСТАНОВИТИ


Телевізор


Телевізійна версія додатку доступна для сучасних телевізорів під управлінням ОС Android з можливістю завантаження з Google Play та звичайних телевізорів з використанням мультимедійних Smart-TB приставок. Для завантаження на телевізори під управлінням ОС Android необхідно зайти в бібліотеку Google Play та встановити додаток Android TV. При роботі з приставками зайдіть в налаштування та відкрийте або завантажте цей додаток з бібліотеки. Після завантаження зареєструйтеся, якщо у Вас немає створеного акаунта на мобільному пристрої. Якщо Ви попередньо вже реєструвалися на смартфоні або планшеті, можна використовувати вже існуючий акаунт.


Додаток Android TV

 

ВСТАНОВИТИ

 

Комп’ютер


Для користувачів, що звикли переглядати відео, новини, фільми з Інтернету саме на комп’ютері, існує web-версія, для доступу до якої не потрібно нічого завантажувати. Достатньо перейти за посиланням https://youtv.com.ua/.